O mnie

Witaj... Agnieszka jestem :)))
Mam fioła na punkcie szmatek , kolorów i maszyny . Jestem mamą wesołej gromadki  Błażeja , Frania, Antosia i Jędrka .Jednym słowem mam w domu wesoły autobus;-)
Lubię bawić się w dom  i jeszcze bardziej lubię szyć . Od  kiedy pamiętam  bawiłam się w projektowanie , szycie , rysowanie . Wszystkie moje lale byly pięknie ubrane we własnoręcznie szyte ubranka . Z igłą i nitką  zaprzyjaźniłam się już w  wieku 7 lat . Pamiętam wizyty  u krawcowej . Mama zabierała mnie i moją siostrę na przymiarki , pamiętam że dla mnie to był początek ...początek przygody z maszyną . 
Wytrwale świczyłam cerowanie fartuchów mojej kochanej babci , pozwalała mi szyć na maszynie , już wtedy było to dla mnie pasjonujące . Wogóle maszyna jest pasjonująca , swojego starego Łucznika potrafiłam rozebrać na części .
Pierwszą maszynę dostałam na komunię ...najpierw nie byłam zadowolona z tego faktu, spodziewałam się raczej roweru :( Ale z perspektywy czasu , była dla mnie bezcennym prezentem . Przeszyłam na niej sterty niepotrzebnych nikomu ubrań , sama uczyłam się kroić i szyć . Wytrwale uczyłam się na błędach .Szyłam  w liceum sukienki dla siebie i siostry. Byłam bardzo dumna z siebie . 
Nawet  udało mi się w międzyczasie praktykować  w zakładzie krawieckim dzięki uprzejmości  mojej obecnej teściowej . 
W międzyczasie nauka w liceum plastycznym i dylemat malować czy szyć ?
 I  tak właśnie zrodził się pomysł na  patchwork . Takie dwa w jednym . Nieskończona mnogość kompozycji zarówno pod względem kolorystycznym jak i fakturowym i szyciowym - podobnie jak  mój ulubiony w plastyce kolaż . Wpadłam jak śliwka w kompot ...tworzę i doskonalę swój warsztat szyciowy , mając z tego niesamowitą frajdę  . Każdy uśmiech  rozradowanego dziecka , każde ciepłe słowo jest jak kojący plaster .Cieszę się niezmiernie , że mogę robić to co kocham i miło mi bardzo , że właśnie do mnie zawitałeś Drogi gościu ...proszę czuj się jak u siebie , zapraszam :) 
 Jeżeli masz pytania pisz na maateria2009@gmail.com.           

2 komentarze:

  1. Cudne rzeczy gdzie mogę zamówić taki patchwork z myszką mini?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Najlepiej napisać do mnie na maateria2009@gmail.com . Dziękuję za odwiedzinki ,pozdrawiam i zapraszam :-)

      Usuń

Dziękuję pięknie moi mili za pozostawione słowo :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...