poniedziałek, 20 czerwca 2016

*LITERKUJĘ sobie nieprzerwanie *

Zaczęło się od jednego imienia a później tak jakoś samo poszłooo!
 Literki  wdzięczne są bardzo . Najpierw  wybieram czcionkę , robię szablon z papieru i przenoszę na tkaninę . Najwięcej pracy jest z samogłoskami ,bo mają dziurki w środku.  
Jak tu się do nich zabrać  ?, aby wyglądały estetycznie po zszyciu ...te owe dziurki :) Tak więc na początku próbowałam od środka zszywać maszynowo , można się zamotać i trzeba wywijać tkaninę na wszystkie strony , a literki to nie narzuta wywijać nie ma za bardzo co , więc zdarzało się że tkanina nie wytrzymywała tych wygibasów . Później próbowałam szyć z wierzchu bliziutko po wewnętrznym szwie ,ale nie zadowalało mnie to estetycznie , no zielona się robiłam jak było krzywo , jak miałabym mieć na ścianie napis z krzywym szwem to nie podobały by mi się ...przesadzam jak zwykle- wiem ,ale jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach . Więc się zawzięłam i obiecałam sobie że rozpracuję te literki żeby miło było te cholery szyć ;-) I mam sukces ...środki literek zszywam ręcznie , z troską , niespiesznie   ...
i tak to ja mogę szyć cały alfabet ...podoba mi się ;-)  A Wam podobają się  ?
 Podobno literki to teraz urodzinowy HIT . Dzieciaki przepadają za literkami ...mój Jędrula tylko zapytuje a jaka to literka ? dobry patent nauki poprzez zabawę ;)
  Kochani zapraszam Was także  na DaWanda  już można mnie tam znaleźć  :))  


   

                                          Wydanie dla większych ludziów zwanych młodzieżą  :))


    
Moi  mili zbliżają się wakacje i chata pełna w postaci moich dzieci ,bliższych i dalszych znajomych królika ...w związku z tym  narzut w tej chwili nie szyję . Myślę że od września wszystko wróci powoli na właściwe tory . Dziękuję za odwiedzinki , ściskam słonecznie ;)))  

2 komentarze:

  1. Wspaniałe efekty Twojego literkowania. Ja chwilowo poległam, ale może jak skorzystam z podpowiedzi, to osiągnę zamierzony cel. Pozdrawiam:))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za odwiedzinki :)) liczy się zapał a efekty przyjdą napewno ...powodzenia ;-)))

      Usuń

Dziękuję pięknie moi mili za pozostawione słowo :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...