niedziela, 8 maja 2016

* To tylko wiosna *

Ostatnimi czasy nie mogę się zdecydować . Bardzo chciałabym przesiadywać w swojej pracowni całymi dniami przy maszynie , przy projektach przy marzeniach  szyciowych. Jednocześnie gdy tylko jest pogoda przepadam w ogrodzie jak kamfora i próżno mnie szukać na rabatkach o co to nie ...  ogród urządzam  cały czas, więc pracy mam moc i pomysłów też i póki co ziemię wożę taczką namiętnie z lasu na ogródek i pracy tej tak licząc realnie,mam na rok:)
I serce mi się rozmięka na widok Jędrusia w bucikach ( oj tak, umie sam się ubrać kompletnie  nieważne, że odwrotnie ,liczą się przecież chęci )  ...,mamo do krówek , na spacer , do lasu i do sklepu po drodze też :)))  I tak to moje niezdecydowanie i rozpasanie rośnie w siłę w miarę coraz dłuższego dzionka i dni przyjemniejszych ,łaskawszych, cieplejszych ...
Niestety w  moim  nowym- starym domu nie mam jeszcze stałej miejscówki na pracownię , syn użycza mi pokoju jak wyjeżdża do internatu , jest to rozwiązanie na tyle niekomfortowe , że przy środzie jak rozpędzę się z szyciem to do piątku muszę szybko wszystko sprzątać przed przyjazdem syna i tak sprawa ma się ,że niestety, na razie póki co, nie mam własnego miejsca ,więc moja wolność twórcza i wena cierpią troszkę ku uciesze rozpasanych apetytów moich domowników ;-))
   Przejdzie mi myślicie ? :-)))
Póki co zapraszam do siebie ..wiejskie klimaty :)3 komentarze:

Dziękuję pięknie moi mili za pozostawione słowo :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...