poniedziałek, 25 marca 2013

* Zając & jajko *

 Puk...puk ..dzień dobry :)) Jestem ,nigdzie nie wyjechałam , jak przed każdymi świętami zaszyłam się w kącie  z maszyną ,aby ze wszystkim zdążyć , a wolne chwile poświęcam na porządki  niby wiosenne ... chociaż pogoda nie nastraja . Z wielu kątów  blogowych to tu i tam spoglądają  co rusz wesołe zające , kolorowe pisanki i tyle cudowności, że oczy nacieszam codziennie i wyjść z podziwu nie mogę  ;-)
 Więc nadrabiam zaległości w ozdobach wielkanocnych za sprawą moich pociech.
 Mamo ...mamo, bo Ja jutro muszę do szkoły jajko  to z plastyki gdzie ja je dałem ,
nie wiesz ? 
 Synuś  mój ukochany robił w szkole jako pisankę wyklejankę . Ma wyobraźnię nieziemską , więc wymyślił jajko z gwiezdnych wojen całe w czarnej włóczce z diamencikami czarnymi połyskującymi , bo jest małą sroką i lubi jak się błyszczy . Pani zachwycona nie była :( Więc za tydzień słyszę mamo , bo ja muszę do szkoły ... no i niedziela wieczorem , sklepy zamknięte , jajek styropianowych nie miałam  , więc ulepiłam z papieru ,taśmy klejącej , gazety , kleju - wszystko naraz dosłownie . Kształtem jako przypominało ,ale do prawdziwego jajka brakowało nieco ( prawie robi jednak różnicę ) ,więc obszyłam je materiałem. Dziecko zadowolone ...  po przyjściu ze szkoły mówi -mamo musiałem wypierać się ,że jajka nie kupiłaś tylko dla mnie specjalnie je uszyłaś . Bronił pisanki  jak lew  i pękał z dumy . Jego mina  bezcenna :)
  Kolejny tydzień ,najmłodszy syn  miał konkurs . Uszyłam królika na jajku takie 2w1 . Królik jest przymocowany klejem do  dużego jaja styropianowego ( poszłam po rozum do głowy i się zaopatrzyłam ). 
 Przepraszam za zdjęcia , ale udało mi się szybko przed wyjściem do szkoły porwać królika na krótką sesję . Wesołego Alleluja moi Drodzy  Wszystkim  życzę  bez względu na to czy obchodzicie święta czy nie  :)) 


     
  

10 komentarzy:

 1. Królik cudowny - kolorowy jak Wiosna , która ma nadejść w święta :)
  Wszystkiego Dobrego,Wesołego, Ciepłego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. i u Cibie pięknych akcentów świątecznych nie brakuje

  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne jajko, a zając przesłodki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam serdecznie na Candy. ( http://totkalove.blogspot.com/2013/03/candy-z-passionroom.html ) Do zgarnięcia bon na 50 zł do Passionroom :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ha! Takiego zająca jeszcze nie widziałam :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny ten zając jajo :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Uroczy ten zając :) Wesołych i zdrowych życzę! i oczywiście-pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny zając,a właściwie zającowa i jajeczka urocze:)Pozdrawiam♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Kochana życzę Wam Zdrowych, wesołych i prawdziwie rodzinnych Świat ;-)) Aneta z rodzinką

  OdpowiedzUsuń
 10. Cudownych, pięknych, uśmiechniętych, zdrowych Świąt Wielkiej Nocy dla całej Rodziny i "motylki/motylka" w brzuszku ;))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję pięknie moi mili za pozostawione słowo :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...